Hurtownia maluszek Olsztyn

Hurtownia maluszek Olsztyn
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Wybór ciuszków

Było to dla mnie absolutnie oczywiste, że gdy tylko mój pierwszy synek przyjdzie na świat, momentalnie stanie się on oczkiem w głowie mojej żony. Nic dziwnego – to w końcu nasze pierwsze dziecko, a Zosia chce być najlepszą mamą na świecie.
Wolałbym jednak, żeby pilnowanie tego, żeby Antoś miał wszystko czego mu potrzeba objawiało się także w czymś innym, niż wymienianiu mu dosłownie całego zestawu ubrań co miesiąc. Mimo, że większość rzeczy wciąż jest na niego dobra, moja żona potrafi wymyślić każdy powód, byleby kupić mu nowe ubranka. Nie bez znaczenia jest też chyba fakt, że w pobliżu naszego domu znajduje się Hurtownia Maluszek Olsztyn, która znacznie ułatwia mojej żonie dostęp do nowych ciuszków.
Podejrzenie alergii, w związku z minimalną wysypką – nowe ubranka. Mała plama – nowe ubranka. Nie ten kolor – nowe ubranka. Dziwi mnie to tym bardziej, że mimo, że uważam, iż moja żona ma bardzo interesujący styl, nigdy myśląc o zawartości swojej garderoby, nie działała w aż tak pochopny sposób. Jeżeli jednak rozmawiamy o niespełna rocznym dziecku – wręcz przeciwnie. Ktoś ma pomysł, czym jest to spowodowane?

Ciekawe artykuły o architekturze:

About author

Related Articles