Kamienie ozdobne

Kamienie ozdobne
1 vote, 2.00 avg. rating (60% score)

Kamienie ozdobne (4)Każdy z nas chciałby mieć piękny ogród, w którym mógłby zrelaksować się po pracy, odpocząć od ruchu ulicznego i gwaru miejskiego. Ogród pełen kwiatów i zieleni, z małym stolikiem, krzesełkami, może huśtawką albo hamakiem zawieszonym między drzewami. I koniecznie oczko wodne, a w nim kolorowe rybki.

Aranżacja takiego pięknego ogrodu to wyzwanie dla każdego, kto o nim marzy. Ale okazuje się, że nie jest to takie trudne.
Najpiękniejszą ozdobą ogrodu są oczywiście rośliny, ale bardzo ważne będą też elementy małej architektury na przykład ścieżki ogrodowe. Do tego celu najlepsze będą kamienie ozdobne.
Jak wiadomo ścieżki łączą odległe części ogrodu, ułatwiają poruszanie się po nim i zdobią. Decydują o charakterze ogrodu i otoczenia domu. Wprowadzają w kompozycję dynamikę i stanowią prawdziwą ozdobę.
Ścieżki z kamienia są naturalne, szlachetne i uniwersalne. Pasują do każdego otoczenia i dobrze wyglądają w połączeniu z innymi materiałami.
Bardzo popularne i często stosowane są ostatnio otoczaki, które charakteryzują się trwałością i bogatą ofertą kolorystyczną.

Ciekawe artykuły o architekturze:

About author

Related Articles