Płyty warstwowe

Płyty warstwowe
1 vote, 1.00 avg. rating (50% score)

Budowa hal przemysłowych, hal i obiektów sportowych oraz innych konstrukcji komercyjnych wymaga zastosowania odpowiednich technologii oraz materiałów. Wybierając sposób budowy oraz wykończenia należy uwzględnić trwałość, odpowiednie parametry techniczne i termoizolacyjne, szybkość oraz cenę.

Jednym ze sposobów budowy tego typu obiektów jest zastosowanie konstrukcji stalowej lub żelbetonowej oraz płyt warstwowych. Płyty warstwowe to materiały prefabrykowane zbudowane z okładzin z blachy oraz rdzenia izolacyjno-konstrukcyjnego. Płyty są wykorzystywane do budowy ścian wewnętrznych (ścianki działowe) i zewnętrznych oraz dachów. W zależności od potrzeby zapewniają różne parametry termoizolacyjne, łącznie z płytami chłodniczymi, które znajdują zastosowanie w budowie chłodni. Zapewniają wysoką trwałość (zabezpieczenie antykorozyjne) oraz łatwość i szybkość montażu.
Płyty warstwowe to nowoczesne, trwałe i szybkie rozwiązanie w budowie wszelkich obiektów przemysłowych, komercyjnych oraz sportowych.

Ciekawe artykuły o architekturze:

About author

Related Articles